Головна
Консультація
Как это работает
Послуги, ціни
Оплата
Корисне
Наші відповіді
Статті
Відгуки
Судова практика
 
      <-- назад до переліку рішень

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

      30 вересня 2009 року                                  Голосіївський районний суд м. Києва

      В складі головуючого судді Чередниченко Н.П., При секретарі Миколенко Т.С.,     Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , зацікавлена особа   ОСОБА_2  про встановлення факту проживання однією сім’єю без реєстрації шлюбу,

в с т а н о в и в :

      До суду звернувся заявник з вказаною заявою про встановлення факту проживання однією сім’єю без реєстрації шлюбу з ОСОБА_2 . мотивуючи свої вимоги тим , що з червня 2001 року вони  проживають однією сім’єю , без реєстрації шлюбу . 27 липня 2001 року вони прийняли Таїнство Вінчання в Свято-Вознесенському Православному храмі м. Хуста Закарпатської області .За час спільного проживання у них, ІНФОРМАЦІЯ_1   народився син ОСОБА_3. І заявник і зацікавлена особа проживають спільно , ведуть спільне господарство , спільний бюджет . За час спільного проживання ними було придбано за спільні кошти квартру за адресою м. АДРЕСА_1   та автомобіль «Фольксваген « д.з. НОМЕР_1.
      В судовому засіданні представник заявника підтримав заявлені вимоги за вищевикладеними обставинами та просить їх задовольнити в повному обсязі , а саме встановити факт  проживання однією сім’єю ОСОБА_1  та ОСОБА_2  , без реєстрації шлюбу з 2001 року .
      Заінтересована особа до суду не з’явилася , направивши нотаріально посвідчену заяву з проханням слухати справу у її відсутність та повним визнанням вимог заявника .
      Вислухавши пояснення представника заявника , дослідивши матеріли справи судом встановлено наступне .
      Згідно вимог ст. 256  ЦПК України , справи     про встановлення фактів , від яких залежить виникнення , зміна або припинення  особистих чи майнових прав громадян , розглядаються судовим порядком , коли діючим законодавством не передбачено іншого порядку їх встановлення , а також при неможливості одержання заінтерисованими особами відповідних документів  чи при неможливості відновлення загублених або знищених документів , що посвідчують ці факти
      В судовому засіданні достовірно встановлено , що і заявник і заінтересована особа проживають спільно однією сім’єю без реєстрації шлюбу з 2001 року .
      27 липня 2001 року ОСОБА_2 . та ОСОБА_1  прийняли Таїнство вінчанія (а.с.6) в Свято-Вознесенському Православному храмі м. Хуст Закарпатської області .
      Як вбачається з копії свідоцтва про народження (.с.10) ОСОБА_3  народився ІНФОРМАЦІЯ_1  . Його батьками є ОСОБА_1 . ) заявник по справі ) та ОСОБА_2 . ( заінтересована особа ) .
      В судовому засіданні достовірно встановлено , що дійсно і заявник і заінтересована особа з 2001 року проживають однією сім’єю без реєстрації шлюбу , ведуть спільне господарство , мають спільний бюджет, за час спільного проживання купували майно та спільно ним користуються  .
      За наведеного вище вимоги заявника обґрунтовані і підлягають задоволенню в повному обсязі.
      На підставі викладеного та керуючись ст.. 212-215  , 256 ЦПК України ,-

в и р і ш и в :

      Заяву задовольнити.
      Встановити факт проживання однією сім’єю ОСОБА_1  та ОСОБА_2, без реєстрації шлюбу з 2001 року.
      Рішення може бути оскаржене шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду, яка може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  
      Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду м. Києва через Голосіївський  районний суд міста Києва.

      Суддя:   

Судова практика / встановлення факту проживання однією сім’єю


      <-- назад до переліку рішень


      Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень

Rambler's Top100